• Hurtownia tkanin
  • importer materiałów obiciowych
  • Hurtownia artykułów tapicerskich

> Onas

Hurtownia materiałów tapicerskich – o firmie MAGAB z Małopolski

Firma MAGAB to hurtownia obić tapicerskich, która oferuje również dodatki meblowe. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Kalwarii Zebrzydowskiej. Naszą działalność prowadzimy z myślą o salonach meblowych oraz zakładach tapicerskich z całej Polski.

Katalog importowanych przez nas produktów obejmuje zarówno proste, klasyczne materiały obiciowe, jak i te o ekstrawaganckich wzorach i barwach. W MAGAB znajdziesz skóry naturalne, ekoskóry, plusze, nabuki, plecionki oraz inne tkaniny obiciowe w rozmaitych kolorach i stylach. Nasz asortyment obejmuje także nici i kleje tapicerskie oraz inne artykuły meblowe przydatne w każdym zakładzie tapicerskim czy salonie meblowym.

Dzięki szerokiej palecie wzorów i różnorodności dostępnych materiałów nasza firma cieszy się dobrą opinią wśród dotychczasowych klientów oraz nieustannie zdobywa nowych. Zainteresowanie importowanymi przez nas materiałami tapicerskimi stale wzrasta i sprawia, że chcemy sprostać nowym potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów. Dlatego też regularnie aktualizujemy katalog naszych produktów, co zwiększa prawdopodobieństwo, że i Ty znajdziesz w nim coś dla siebie.

Różnorodność asortymentu w atrakcyjnych cenach

Głównym priorytetem naszej działalności jest utrzymanie różnorodności oferty, która obejmuje tkaniny meblowe i artykuły tapicerskie. Chcemy sprostać oczekiwaniom miłośników wszystkich stylów, dlatego cały czas dodajemy do naszego katalogu coś nowego. Są to zarówno pojedyncze pozycje, jak i całe kolekcje. Przedstawicielom zakładów tapicerskich, salonów meblowych oraz projektantom wnętrz, którzy chcieliby uwzględnić tapicerowane naszymi tkaninami elementy wyposażenia w swoich projektach, zapewniamy fachową poradę ze strony wykwalifikowanego personelu. Na klientów, którzy wybierają nasze materiały tapicerskie i dodatki meblowe czekają też atrakcyjne zniżki i częste wyprzedaże.

Hurtownia materiałów tapicerskich MAGAB zaprasza wszystkich, którzy chcą urozmaicić wygląd swoich krzeseł, sofy, kanapy, lub nawet siedzeń samochodowych, wykorzystując wysokiej jakości estetycznie wykonane tkaniny obiciowe. Zapraszamy do współpracy!"F.H. MAGAB" Bogdan Mazuga sp.j.
34-130 Kalwaria Zebrzydowska
ul. Rynek 30
godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 07:00 - 16:00
Sobota 08:00 - 12:00
COPYRIGHT © www.magab.pl 2024

F.H. MAGAB | Ul. Rynek 30 | 34-130 | Kalwaria Zebrzydowska
Design by www.efstudio.pl
tel. (33) 876-49-20
email: zamowienia.magab@gmail.com
Liczba odwiedzin strony: 1200